İletişim + 90 258 911 0296 | rentacar@denizlirent.com
Denizli Rent A Car | Denizli Oto Kiralama Hizmetleri

Denizli Rent A Car | Denizli Oto Kiralama Hizmetleri

Denizli Rent a Car | Oto Kiralama Hizmetleri

Araç Kiralama Koşulları nelerdir?

Türkiye’de yıllık ortalama 150 bin araç kiralanmakta. Bireysel kiralamalar için ülke genelinde bir prosedür  hakim. Siz şahıs olarak araç kiralamak istediğinizde ekonomik araçlar için 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız ve sisteme eklemek için (gelecekte trafik cezaları vb. ödememeniz durumunda kullanılabilir) kredi kartı istenir. Bazı firmalar araç kiralama için özellikle lüks araç kiralamak için farklı bankalardan birden fazla kredi kartı veya kredi notunuzu sorguluyorlar. Bazı firmalar genellikle kurumsal firmalar haricinde farklı istekler olabilir. Ama kurumsal firmalarda sadece kredi kartı ve yaş sınırınız genellikle yeterli olmakta.

cropped view of man in car dealership giving car keys to client

Herhangi trafik cezası gelirse ödemek durumundasınız. Araca herhangi bir şekilde hasar verilirse kaskonun kapsamadığı durumlar olabiliyor rent a car kaskoları %2 muafiyetli. Bazı firmalar ise mini hasar kaskosuyla %2 lik kısmını bu şekilde müşterilerine ödetmiyor.

Denizli Toyota Yaris Kiralik 2

Araç kiralandığında hiçbir şekilde alkollü ve ehliyetsiz kullanılmamalı. Aksi takdirde sigorta ve kasko kapsam dışı kalmaktadır.

Sözleşme üzerindeki kiralayan kişi haricinde araç kullanılırsa kasko ve sigorta yine kapsam dışı kalır. Sözleşme yaparken ikinci sürücü olarak başka bir kişiyi sözleşmeye çoğu firmada ücretsiz ekletebilirsiniz.

İleri Tarihli Kiralamalarınız İçin Ön Rezervasyon Yapın +90(258) 911 02 96 Ön Rezervasyon Formu