Araç Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler.
Araç Kiralama Şartlarımız Not Tüm Araçlarımız Rent a car Kaskoludur ve %2 muhafiyetlidir. Trafik Cezaları Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçlar hangi nedenle olursa olsun resmi ve yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Fiyatlar Denizli rent a car fiyat listesinde belirtilen fiyatlara rent a car kaskosu, zorunlu trafik sigortası araç periyodik bakımı dahildir. Kiralama Süresi Kiralama süresi en az 1 gündür(24 saat). Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır. Ehliyet ve Yaş. Kiracının kira sözleşmesi sırasında YAŞ sınırlaması olmamaktadır.Ehliyet veya uluslararası pasaport sahip olması gerekmektedir.Denizli araç kiralama Ayrıca araç tesliminde nüfus cüzdanı, yurtdışında ikamet edenler için ise pasaport istenecektir.

Ödeme Kira bedeli araç çıkışında nakit veya kredi kartı ile alınır. Kredi kartı olması kiralama prosedürlerinin daha kolay halledilmesinde önemli faktördür. Nakit ödemelerde çeşitli referanslar istenildiği gibi yurt dışından gelen misafirlerimize kolaylıklarımız olmaktadır. İlave Sürücüler Aracı kiralayan şahsın dışındaki kişilerce kullanılabilmesi için bu sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesi üzerinde gösterilmesi gerekir (İlave sürücüler için ek bir ücret talep edilmeyecektir).Araç Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aksi durumun trafik kontrollerinde belirlenmesi veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulur. Teslim Alıp – Bırakma Kiracının aracı teslim etme yeri kira sözleşmesi yapılırken karşılıklı olarak belirlenir ve kira sözleşmesine yazılır. Kiracı aracı Denizli Rent a Car personeli dışında kimseye teslim edemez. Denizli Rent a Car ofisi haricinde teslim alınması veya bırakılması hizmeti verilir.

Daha fazla bilgi için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.