Denizli Rent'eHoşgeldiniz

KİRALAMA KOŞULLARI

Kiralama Kuralları

a

Kiralama Kuralları #2

a

KİRALAMA KOŞULLARI


Araç Kiralama Şartlarımız
*Minimum ehliyet yılı 2 sene olmalıdır.
*Kredi Kartı Kullanma zorunluluğu ( özel durumlarda kefil alınabilir)
*İlave sürücü var ise sürücünün ehliyet bilgileri
*Kasko ve Sigorta Bilgileri aşağıda yer almaktadır. Kiralama Yapmanız dahilinde bu bilgileri kabul etmiş bulunmaktasınız.
Kasko Ve Sigorta Prosedürleri
Tüm Araçlarımız Rent a acar Kaskoludur ve 3000 TL muhafiyetlidir.
Muafiyet bedeli herhangi bir kaza durumunda şöförün kesinlikle alkollü olmaması durumunda geçerlidir. şöför alkollü veya sözleşme dışı bir şöförün kaza yapması dahilinde tüm masrafları kasko veya sigorta devreye girmeksizin sözleşme muhattabı ödemekle yükümlüdür.
Trafik Cezaları
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçlar hangi nedenle olursa olsun resmi ve yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.
Fiyatlar
Denizli rent a car fiyat listesinde belirtilen fiyatlara rent a car kaskosu, zorunlu trafik sigortası araç periyodik bakımı dahildir.
Kiralama Süresi
Kiralama süresi en az 1 gündür(24 saat). Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.
Ehliyet ve Yaş.
Kiracının kira sözleşmesi sırasında YAŞ sınırlaması olmamaktatır.Ehliyet yılı 2 seneyi doldurması yeterlidir veya uluslararası pasaport sahip olması gerekmektedir. Ayrıca araç tesliminde nüfus cüzdanı, yurtdışında ikamet edenler için ise pasaport istenecektir.
Ödeme
Kira bedeli araç çıkışında nakit veya kredi kartı ile alınır. Kredi kartı olması kiralama prosedürlerinin daha kolay halledilmesinde önemli faktördür. Nakit ödemelerde çeşitli referanslar istenilebildiği gibi yurt dışından gelenler kolaylıklarımız olmaktatır.
İlave Sürücüler
Aracı kiralayan şahsın dışındaki kişilerce kullanılabilmesi için bu sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesi üzerinde gösterilmesi gerekir (İlave sürücüler için ek bir ücret talep edilecektir). Aksi durumun trafik kontrollerinde belirlenmesi veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulur.
Teslim Alıp – Bırakma
Kiracının aracı teslim etme yeri kira sözleşmesi yapılırken karşılıklı olarak belirlenir ve kira sözleşmesine yazılır. Kiracı aracı Denizli Rent a Car personeli dışında kimseye teslim edemez. Denizli Rent a Car ofisi haricinde teslim alınması veya bırakılması hizmeti verilir.

 

Sıkça Sorulanlar

Minimum ehliyet yılı 2 sene olmalıdır.
Tüm araçlarımız rent a car kaskoludur.
Kiraladığınız tarih aralığında ki tüm cezalar size ait.
Minimum kiralama süresi 1 gün (24 saat)
× Bize WhatsApp'dan Yazın