Denizli Rent'eHoşgeldiniz

Korona virüsün araç kiralamaya etkisi

Tarafından Denizli Rent

Korona virüsün araç kiralamaya etkisi

 
Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına almış olan yeni tip korona virüs (covid-19) her sektöre olduğu gibi tabi ki araç kiralama sektörünede bazı yaptırımlar ve kurallar olarak etki etmekte. bu yazımızda denizli rent a car olarak bu zorlu dönemlerde ne gibi önlemler aldığımızdan, devletimizin araç kullanımlarında ne gibi kısıtlamalara gittiğinden bahsedeceğiz.
 
Araç Dezenfekte işlemleri;
Denizli araç kiralama tüm araçlarını periyodik olarak ( her müşterimiz araç teslimi yaptığında) gerekli temizlik ve ekstra olarak dezenfekte işlemlerini gerçekleştirmektedir.
 
Araç kiralamada ki resmi kısıtlamalar;
Şuan itibari ile araç kiralama sektörüne herhangi bir kısıtlama getirilmemiştir. son açıklamalardan sonra büyükşehir olan illerimizde örneğin denizli gibi, şehir dışına kesinlikle giriş ve çıkışlar yasaklanmıştır. onun haricinde şehir içi araç kiralama hususunda şuan itibari ile (04/04/2020) bir kısıtlama mevcut değildir.
 
Araç kiraladıktan sonra hangi kurallara uymalıyım?
Kiralamış olduğunuz araçta yolcu sayınızı araç maksimum yolcu sayısından az tutmalısınız. Örneğin 5 kişilik binek bir araca maksimum 3 kişi binmelisiniz. Bu sosyal mesafenizi korumanız adına alınabilecek bir tedbirdir.
 
Araç Teslim işlemleri;
Araç teslimleri aynı şekilde ofisimizden yapılmaktadır. Denizli Rent olarak ofis temizliği ve dezenfektesi hususunda konunun ciddiyetinin bilincindeyiz. içiniz rahat olsun.
 
Diğer Soru ve Görüşleriniz için İletişim sekmemizden bize ulaşabilirsiniz.
Denizli Rent
www.denizlirent.com
 
 
× Bize WhatsApp'dan Yazın